Globální leader.
Globální leader.
Kupředu. Inovativně. Společně.
Vítejte do rodiny
Vítejte do rodiny
KOSTAL – rodinná firma

Kvalitní vazby: KOSTAL skupina

Energie a empatie

Elektrifikace mobility & Začlenění lidí: dva základní kameny produktů a inovací – jeden celosvětový tým! S KOSTAL dovedností v našich mechatronických produktech, vytváříme efektivní řešení pro elektromobilitu a pro provozní koncepty budoucnosti.

www.kostal-automobil-elektrik.com

KOSTAL Kontakt Systeme

Vždy dobré připojení

Společnost KOSTAL Kontakt Systeme se zaměřuje hlavně na vývoj a výrobu konektorů. Produkty se odlišují svými systémovými možnostmi (schopnostmi), rozsahem výkonu, kompaktními rozměry, nízkou hmotností, vysokou rozmanitostí a nízkými náklady na systém.

www.kostal-kontakt-systeme.com

KOSTAL Industrie Elektrik

Chytré připojení

KOSTAL Industrie Elektrik nabízí inovativní řešení ve třech oblastech výrobků: fotovoltaika, řada řídicích jednotek pohonů INVEOR a měřící, řídící a regulační elektronika. V této divizi jsou zkušenosti s vývojem chytře kombinovány s know-how skupiny KOSTAL.

www.kostal-industrie-elektrik.com

KOSTAL Solar Electric

Chytrá energie

Společnost KOSTAL Solar Electric GmbH se specializuje na prodej a distribuci střídačů. S jejich úložnými systémy, wallboxy a řešením pro monitoring je společnost KOSTAL Solar Electric GmbH váš kompetentní partner pro inteligentní využívání solární energie.

www.kostal-solar-electric.com

KOSTAL SOMA

Abychom byli přesní

Hlavními oblastmi produktů SOMA GmbH je monitoring, automatizace a dávkování. Jako systémový dodavatel, poskytuje SOMA kromě komponentů a systémů pro manipulaci s mazivy a jejich dávkování také monitorovací a automatizační systémy.

www.soma.de

Formování budoucnosti bylo pro nás každodenní snahou a každodenní výzvou přes více než 100 let
Andreas Kostal
Andreas Kostal
Ředitel společnosti KOSTAL
Mám rád automobilový průmysl kvůli kombinaci technologie, velkých objemů a nákladové náročnosti. Opakovaně se s tím vyrovnávat je nesmírně vzrušující.
Kai Knickmann
Kai Knickmann
Výkonný ředitel KOSTAL Automobil Elektrik
Výhody našeho slibu pro vás: Chytré připojení – na technické a lidské úrovni
Dr. Manfred Gerhard
Dr. Manfred Gerhard
Prezident a výkonný ředitel KOSTAL Industrie Elektrik
Podporujeme vás díky poskytování řešení a zajištění vašich úspěchů. KOSTAL Kontakt Systeme, váš partner pro vynikající spojení!
Dr. Markus Bergholz
Dr. Markus Bergholz
Prezident a výkonný ředitel KOSTAL Kontakt Systeme
Finanční stabilita, inovace a dlouhodobé myšlení: toto jsou tři principy, díky nimž je společnost KOSTAL úspěšná již po čtyři generace.
Dr. Gregor Schmeken
Dr. Gregor Schmeken
Člen KOSTAL Group Management Board

Na to se můžete spolehnout! Hodnoty KOSTAL

Hodnoty vytvářejí jistotu, hodnoty vytvářejí společný základ, hodnoty vytvářejí hodnoty ve všech našich vztazích. Hodnoty jsou vazebním prvkem. Proto jste pro nás tak cenní.

Die KOSTAL Unternehmenswerte

Toho si ceníme

Považujeme společné hodnoty za základ úspěšné a udržitelné budoucnosti.

Zjistit více

Pravidla chování

Ve společnosti KOSTAL, jednání v souladu se zákonem a s bezúhonností není politika, ale hodnoty, které se dodržují po generace.

Zjitit více