Novinky / News

PLC programátor

Máte elektrotechnické SŠ vzdělání? Máte zkušenosti s PLC programováním?
Domluvíte se anglicky na komunikativní úrovni? Rozumíte si s roboty (Stäubli, Fanuc, UR)? ... PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

UDĚLÁME Z VÁS PROFESIONÁLA V TOMTO OBORU
Místo výkonu práce - Zdice Černín.

Požadavky:

- Zkušenosti z PLC programováním (Beckhoff TwinCAT 3 nebo podobným SW)

- Zkušenosti s programováním robotů (Stäubli, Fanuc, UR)

- Ochota učit se nové věci

- Příležitostné cestování do Bulharska a dalších KOSTAL lokací

Náplň práce:

- Pozice je součástí oddělení vývoje

- Vývoj software na platformě TwinCAT3 a Staubli SRS Studio

- Vývoj zkušebních zařízení s pomocí PLC a robotů, sběr a analýza dat

- Úpravy a optimalizace stávajících zařízení

VAŠE ZKUŠENOSTI UMÍME OCENIT - CO NABÍZÍME:
zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusového systému
moderní prostředí rodinné firmy
další vzdělávání
stravovací paušál
flexibilní pracovní dobu, částečný HO
5 týdnů dovolené

Multisport karta
firemní akce
ocenění seniority

Kontaktovat personální oddělení