Novinky / News

CSM – Cyber security manager

Co vás čeká:

Zajištění shody produktu se současnými požadavky na kybernetickou bezpečnost

CSM posuzuje zákaznické požadavky a technická řešení z hlediska bezpečnostních rizik a navrhuje účinná opatření k jejich zmírnění

Spolupracuje s týmy napříč oblastmi vývoje, testování a výroby na neustálém zlepšování

  • Vnímavosti kybernetických hrozeb a rizik
  • Souladu postupů, procesů, nástrojů a zařízení s novými bezpečnostními vlastnostmi produktu

Analyzuje systémové požadavky na kybernetickou bezpečnost, hledá a opravuje nedostatky v ochraně produktu

Navrhuje koncepty kybernetické bezpečnosti

Provádí analýzy zranitelnosti produktu a TARA (analýzu hrozeb a posouzení rizik)

Další aktivity:

Spolupracuje s ostatními vývojovými středisky v regionu EU+

Poskytuje informace o své kapacitě střediskům centrálních služeb EU+

Požadujeme:

Samostatná práce a sebeřízení

Angličtina slovem i písmem

Velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost moderovat diskuzi

Analytické dovednosti, orientace v systémových architekturách

Obecné povědomí o kybernetické bezpečnosti a trendech s vlivem na automotive vývoj

Komunikativnost

Samostatnost

(pro)aktivní přístup

Logické myšlení

Radost z analytické práce s dopadem na bezpečnost produktu

Výhodou bude:

Znalost programování

Znalost správy požadavků

Povědomí o normě ISO 21434 a nařízení UN R155

Zkušenosti s Automotive SPICE, ISO26262

Zkušenosti s vývojem software, hardware

Znalost architektury mikrokontrolérů a jejich periferií

Technické vzdělání

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba s možností částečné práce z domova
  • Bezplatné kryté parkoviště pro auto, motocykl, kolo (možnost sprchy)
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Bonus za doporučení kolegy 50.000,- Kč
  • Moderní prostředí rodinné konstrukční společnosti
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Multisport karta
  • Ocenění seniority
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zdarma káva a čaj na pracovišti

Kontaktovat personální oddělení