KDO JSME?

Společnost KOSTAL Kontakt Systeme GmbH je firmou skupiny KOSTAL, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem elektromechanických konstrukčních prvků, zejména konektorů. Jedná se převážně o výrobky se specifickým použitím v automobilovém průmyslu. Přidaná hodnota pro naše zákazníky spočívá mimo jiné v systémové kompetenci, která je dána velkým rozpětím stávajících technologií skupiny KOSTAL. Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení z jedné ruky, ale také jednotlivé produkty.

VÝVOJ

Vývoj výrobků a procesů probíhá za použití nejmodernějších počítačových systémů. Elektronická výměna dat s našimi zákazníky je možná na bázi všech běžných IT systémů.

VÝROBA

Díky efektivním výrobním zařízením a optimálně sladěným procesům dosahujeme u mnoha produktů kvality nulového počtu chyb. Společnost KOSTAL nastavila zavedením zpětné sledovatelnosti kontaktů nový standard. Kromě toho má společnost KOSTAL Kontakt Systeme GmbH samozřejmě k dispozici výrobní know-how celé skupiny KOSTAL.

SKUPINA KOSTAL

Skupina KOSTAL je nezávislá rodinná firma se sídlem v Německu, která vyrábí technologicky náročné, elektronické a elektromechanické výrobky. Mezi naše zákazníky patří celosvětově vedoucí průmyslové podniky z oblasti automobilového průmyslu a jejich dodavatelé.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie interiérů, montáží či lisovny naší firmy.