Technolog přípravy výroby – nové projekty

Působíme v 17 zemích, na 4 kontinentech. Aktuálně najdete v našem týmu více než 17 tisíc zaměstnanců. Našimi zákazníky jsou významní celosvětoví přední výrobci automobilů, zejména BMW, Daimler, VW, Škoda, Jaguar, Land Rover, Ford, Renault aj. a jejich dodavatelé.

Vaším úkolem bude:

  • návrh konceptů výrobních zařízení
  • řízení přípravy a stavby výrobních zařízení
  • koordinace vývoje procesu
  • koordinace náběhu nových výrobků a technologií
  • úprava výrobních zařízení v závislosti na změnách výroby
  • organizace a realizace převodu ověřovací výroby na sériovou
  • validace výrobního procesu pro sériovou výrobu
  • řešení technických problémů spojených s výrobkem příp. výrobní technologií
  • návrh a realizace optimalizací – časových, materiálových a kvalitativních
  • zodpovědnost za dodržení budgetu a časových termínů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • zkušenost s koordinací projektových týmů
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost MS Office, SAP
  • analytické a koordinační schopnosti , komunikativnost

Nabízíme:

  • jistotu a zázemí prosperující rodinné společnosti
  • individuální osobnostní rozvoj
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, firemní stravování
  • slevové programy a firemní akce
  • přátelské prostředí