Konstruktér/ka SENIOR / JUNIOR

Hledáme kolegy do oblasti konstrukce a vývoje

Působíme v 17 zemích, na 4 kontinentech. Aktuálně najdete v našem týmu více než 14 tisíc zaměstnanců. Našimi zákazníky jsou významní celosvětově působící přední výrobci automobilů, zejména BMW Group, Daimler, VW Konzern, Ford Group, Renault a jejich dodavatelé.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Konstrukce a vývoj:
  • Plastových, kovových dílů a komponentů
  • Kontaktů pro elektromobily a hybridních pohonů
  • Vypracování 3D návrhů, technických řešení a výkresové dokumentace kontaktních systémů
  • Vypracování pevnostních, kinematických a tolerančních výpočtů
  • Dohled a konzultace při výrobě kontaktních systémů
  • Zodpovědnost za přípravu podkladů pro validaci a zkoušky výrobků
  • Výhledově plánování projektů v rámci detailní konstrukce, termíny a potřebné zdroje

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ strojní podmínkou – ideálně jemná mechanika
  • Znalost CAD 3D modelování podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 3-5 let podmínkou
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Znalosti v oblasti elektro EMS, HV výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
Vhodné i pro absolventa za podmínky velmi dobré znalosti 3D CAD CATIA (juniorská pozice)

NABÍZÍME:

  • Atraktivní finanční ohodnocení včetně měsíčního bonusu a roční prémie
  • Jistotu a tradici prosperující společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších sociálních benefitů
  • Individuální rozvojová školení včetně jazykového vzdělávání (zapojujeme se do vzdělávacích programů podporovaných fondy EU)
  • Work life balance

Zaujali jsme vás?

Kontaktujte nás