Volná pracovní místa

Základem úspěchu KOSTAL CR jsou a budou jeho zaměstnanci. Proto společnost věnuje velkou pozornost jejich výběru, podporuje zvyšování kvalifikace a snaží se jim zajistit co nejlepší pracovní podmínky.

Naše firma sídlí v Černíně u Zdic, kousek od Berouna a pouze 20 min od Prahy a 35 min od Plzně.
Díky novým projektům se rozšiřujeme a proto hledáme nové kolegy pro pracoviště v Černíně, Cerhovicích a Praze Zličín.

Společnost KOSTAL CR usiluje o to, aby v plné míře využila schopnosti svých zaměstnanců. Na základě úvodního pohovoru proto vybírá každému zájemci místo, které nejlépe odpovídá jeho vzdělání a dovednostem.

KOSTAL CR motivuje zaměstnance, aby se aktivně podíleli na dosahování maximální možné kvality výrobků. Spokojenosti zákazníků i zaměstnanců se však snaží dosáhnout také kvalitním plánováním, zlepšováním organizace práce a péčí o pracovní i životní prostředí.

Společnost navázala spolupráci s řadou vysokých škol, středních škol a odborných učilišť. Účastní se také veletrhů pracovních příležitostí, prezentací na vysokých školách atd.

Pracovní příležitosti

Pro závod v Černíně hledáme tyto pozice:

  • Specialista účetní

    Máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti účetnictví nebo financí?
    Domluvíte se anglicky?
    Máte zkušenost alespoň z jedné oblasti: selfbilling, pohledávky, automotive, výrobní společnost nebo znalost SAP?
    ….PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

Pro závod v Praze Zličíně hledáme tyto pozice:

Pro závod v Cerhovicích hledáme tyto pozice:

Proces výběrového řízení

Prvním krokem, jak se stát zaměstnancem společnosti KOSTAL CR, je vybrat si z nabídky volných míst a kliknout na detail pozice. Pro zaslání životopisu je také nutné vyplnit odpovědní formulář, který nám odešlete.

Zaslaný životopis a formulář bude následně zpracován pracovníkem personálního oddělení, který porovná profily uchazečů s požadavky na hledanou pozici a vše vyhodnotí společně s vedoucím hledané pozice. V případě chybějících informací kontaktujeme uchazeče e-mailem či telefonicky.

Vybraní kandidáti na danou pozici jsou ve 3. kroku výběrového řízení pozváni na ústní pohovor telefonicky a dále je zaslán zvací e-mail s potvrzením termínu setkání. Ti, kteří nebyli vybráni, obdrží e-mailovou informaci.

Po absolvování výběrového řízení uchazeče informujeme v co nejbližším termínu o jeho výsledku.

Byli jste vybráni. Gratulujeme! Právě jste se stali součástí společnosti KOSTAL CR, pokračovatelem 100leté tradice výroby produktů pro automobilový průmysl.

Zaškolení

Po úspěšném absolvování výběrového řízení vás čeká několik formálních procedur spojených s nástupem do společnosti. Následně vás seznámíme s výrobou, politikou kvality, historií společnosti, projdete základním vstupním školením. Nedílnou součástí je také prohlídka společnosti. Po příchodu na vaše budoucí pracoviště projdete speciálním zaškolovacím programem připraveným přímo na vaše pracovní místo dle určeného kvalifikačního profilu. Mnoho štěstí!

Zaměstnanecké výhody

Kromě moderního pracoviště nabízíme mnoho zaměstnaneckých výhod