Volná pracovní místa

Pro závod v Praze Zličíně hledáme tyto pozice:

Proces výběrového řízení

Prvním krokem, jak se stát zaměstnancem společnosti KOSTAL CR, je vybrat si z nabídky volných míst a kliknout na detail pozice. Pro zaslání životopisu je také nutné vyplnit odpovědní formulář, který nám odešlete.

Zaslaný životopis a formulář bude následně zpracován pracovníkem personálního oddělení, který porovná profily uchazečů s požadavky na hledanou pozici a vše vyhodnotí společně s vedoucím hledané pozice. V případě chybějících informací kontaktujeme uchazeče e-mailem či telefonicky.

Vybraní kandidáti na danou pozici jsou ve 3. kroku výběrového řízení pozváni na ústní pohovor telefonicky a dále je zaslán zvací e-mail s potvrzením termínu setkání. Ti, kteří nebyli vybráni, obdrží e-mailovou informaci.

Po absolvování výběrového řízení uchazeče informujeme v co nejbližším termínu o jeho výsledku.

Byli jste vybráni. Gratulujeme! Právě jste se stali součástí společnosti KOSTAL CR, pokračovatelem 100leté tradice výroby produktů pro automobilový průmysl.

Zaškolení

Po úspěšném absolvování výběrového řízení vás čeká několik formálních procedur spojených s nástupem do společnosti. Následně vás seznámíme s výrobou, politikou kvality, historií společnosti, projdete základním vstupním školením. Nedílnou součástí je také prohlídka společnosti. Po příchodu na vaše budoucí pracoviště projdete speciálním zaškolovacím programem připraveným přímo na vaše pracovní místo dle určeného kvalifikačního profilu. Mnoho štěstí!

Zaměstnanecké výhody

Kromě moderního pracoviště nabízíme mnoho zaměstnaneckých výhod