Volná pracovní místa

Základem úspěchu společnosti KOSTAL Engineering CR jsou a budou její zaměstnanci. Proto společnost věnuje velkou pozornost jejich výběru, podporuje zvyšování kvalifikace a snaží se jim zajistit co nejlepší pracovní podmínky.

Naše firma sídlí v Praze na Zličíně v budově Oregon house.
Díky novým projektům se rozšiřujeme, a proto hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Společnost KOSTAL Engineering CR usiluje o to, aby v plné míře využila schopnosti svých zaměstnanců. Na základě úvodního pohovoru proto vybírá každému zájemci místo, které nejlépe odpovídá jeho vzdělání a dovednostem.

Společnost navázala spolupráci s řadou vysokých škol, středních škol a odborných učilišť. Účastní se také veletrhů pracovních příležitostí, prezentací na vysokých školách atd.

Pracovní příležitosti

Hledáme tyto pozice:

 • Konstruktér elektronik HW

  Konstruktér elektronik HW – pokud máte elektro jako své hobby a domluvíte se anglicky, pak hledáme právě Vás

 • QAM – quality assurance manager

  Učíte se rádi novým věcem a baví vás hledat vlastní řešení? Chcete pracovat s týmem a pomáhat kolegům v rozvoji? Nebojíte se komunikace a moderování diskuzí? Domluvíte se anglicky? A technická oblast vám není cizí? … PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

 • Konstruktér mechaniky

  Máte SŠ/VŠ technické vzdělání? Umíte kreslit v programu 3D? Domluvíte se anglicky? … PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

 • Konstruktér elektronik SW

  Máte elektrotechnické vzdělání? Nejlépe elektrotechnika a mikrotechnika? Ovládáte programovací jazyk C? Domluvíte se anglicky? ....POTOM HLEDÁME PRÁVĚ VÁS? Uvítáme znalost automobilových sběrnic CAN/LIN/FLEX. Místo výkonu práce [...]

Proces výběrového řízení

Prvním krokem, jak se stát zaměstnancem společnosti KOSTAL Engineering CR, je vybrat si z nabídky volných míst a kliknout na detail pozice. Pro zaslání životopisu je také nutné vyplnit odpovědní formulář, který nám odešlete.

Zaslaný životopis a formulář bude následně zpracován pracovníkem personálního oddělení, který porovná profily uchazečů s požadavky na hledanou pozici a vše vyhodnotí společně s vedoucím hledané pozice. V případě chybějících informací kontaktujeme uchazeče e-mailem či telefonicky.

Vybraní kandidáti na danou pozici jsou ve 3. kroku výběrového řízení pozváni na ústní pohovor telefonicky a dále je zaslán zvací e-mail s potvrzením termínu setkání. Ti, kteří nebyli vybráni, obdrží informaci e-mailem.

Po absolvování výběrového řízení uchazeče informujeme v co nejbližším termínu o jeho výsledku.

Byli jste vybráni. Gratulujeme! Právě jste se stali součástí společnosti KOSTAL Engineering CR, pokračovatelem 100 leté tradice vývoje produktů pro automobilový průmysl.

Zaškolení

Po úspěšném absolvování výběrového řízení vás čeká několik formálních procedur spojených s nástupem do společnosti. Následně projdete základním vstupním školením a seznámíme vás s politikou kvality a historií společnosti. Po příchodu na vaše budoucí pracoviště projdete speciálním zaškolovacím programem připraveným přímo na vaše pracovní místo dle určeného kvalifikačního profilu. Mnoho štěstí!

Zaměstnanecké výhody

Kromě moderního pracoviště nabízíme mnoho zaměstnaneckých výhod