Do KOSTALU přišli na koledu Tři králové 👑👑👑 a popřáli nám do nového roku hodně štěstí a zdraví.

K+M+B 2020

🎄 Přejeme všem krásné Vánoce a šťastný vstup do nového roku. 🌟
PF_2020_CZ
Dne 7. 6. 2019 jsme do práce přišli v proužkovaném, abychom se zapojili do akce Proužek sluší každé tváři, které organizuje sdružení Za novým úsměvem. Více informací o sdružení naleznete zde: zanovymusmevem.cz.

Prouzek_slusi_kazde_tvari_2019_KOSTAL_2

Přejeme všem příjemné prožití velikonočních svátků.


Velikonoce_2019_obr_web

Také u nás v KOSTALU probíhají ❤️ Jarní srdíčkové dny ❤️, které pořádá Život dětem o.p.s. Peníze ze sbírky pomáhají vážně nemocným dětem v České republice.
Srdičkové_dny_v_KOSTALU

KOSTAL CR floorball team slaví další výhru!

KOSTAL CR floorball team opět potvrdil svoji neporazitelnost a popáté v řadě vyhrál turnaj FESTO CUP, který se konal v Praze. Letos se turnaje účastnilo 7 týmů a našimi hlavními soupeři byli kolegové z naší sesterské společnosti KKS a tým firmy Continental. Náš tým dal během celého turnaje 21 branek a ani jednu branku nedostal, čímž jasně potvrdil své prvenství.
Všem hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci naší firmy.
tym_na_recepci
poháry_vse

🎄Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a šťastný start do nového roku. 

PF_2019

Mikulášská nadílka v KOSTALU

Dne 5.12.2018 navštívil naši firmu Mikuláš s andělem a čerticemi. 🙂
IMG_3301

OSLAVY V KOSTALU – VÝROČÍ 25 LET
Tento rok na podzim naše společnost KOSTAL CR oslavila významné výročí – 21. 10. 2018 to bylo 25 let od založení firmy v České republice. Při této příležitosti jsme připravili pro naše zaměstnance několik akcí, abychom narozeniny náležitě oslavili. Všem zaměstnancům jsme darovali rodinnou vstupenku do Zoologické zahrady v Praze, kde jsme mimo jiné adoptovali tygra malajského a přispěli tak na jeho život v ZOO. Předání symbolického šeku se účastnili zástupci vedení společnosti a Rady zaměstnanců. Další aktivitou pro naše zaměstnance byla zábavná soutěž. Po vyplnění soutěžního kvízu obdrželi všichni zaměstnanci výroční KOSTAL hrneček a správné odpovědi byly slosovány u příležitosti slavnostního proslovu k zaměstnancům, kde představitelé vedení společnosti poděkovali za dlouholetou spolupráci a představili cíle a směr pro další roky. Výherci soutěže si přišli pro zajímavé ceny v podobě iPhonu SE, velkokapacitní Power Banky či Bluethooth sluchátek. Podpořili jsme také tradiční cukrárnu Svěženku, kde jsme pro zaměstnance a pracovníky spolupracujících firem objednali ručně vyráběné koláčky. Naše rodinná společnost KOSTAL CR se sídlem ve Zdicích patří mezi největší zaměstnavatele berounského regionu a spokojenost zaměstnanců je pro nás jednou z nejdůležitějších priorit.
Děkujeme, že jste s námi.

ZOO_predani_seku IMG_3125 IMG_3451 proslov_k_zamestnancum Vyherci_souteze IMG_3460

Letos v říjnu slavíme výročí 25 let v České republice. Děkujeme všem za přízeň a za podporu.

oslavy_25_let_jpg

Konec léta se v KOSTALu nesl ve sportovním duchu. Naši zaměstnanci obsazovali medajlová místa v berounském závodě Dračích lodí, dále na silově-vytrvalostím pětiboji Ocelový muž – žena‍ a také na štafetovém závodě Run Praha-Plzeň‍. Všem účastníkům gratulujeme za skvělé výkony a děkujeme za reprezentaci firmy!

S kým se potkáme ve středu 11.10.2017 na Veletrhu práce a vzdělávání ve Zdicích?
TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

Zdice

Zveme všechny uchazeče o zaměstnání na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se koná v úterý 26.9.2017 od 10,00 do 16,00 hod. V případě zájmu nás kontaktujte.

rodinny den

Víte, že …
… v KOSTALU máme skvělé kolegy, kteří umí zabrat nejen v práci, ale i při běhu ? 16.9.2017 běželi z Prahy do Plzně a celkem uběhli 100km?
Jeden z týmů se umístil na výborném 1. místě a druhý tým jim statečně běžel v patách.SUPER AKCE A DEN PLNÝ ZÁŽITKŮ !!

 

Víte, že..?
.. 1. srpna 2017 se konala oficiální inaugurace KOSTAL BULHARSKO? Účastnil se bulharský premiér Bojko Borissov a další vysoce postavení úředníci.
Z KOSTALu se zúčastnili pan Andreas Kostal, Dr. Ludger Laufenberg, Joachim Grabowski a další místní manažeři.
Závod v Pazardzhiku vyrábí již od dubna 2017 a stále se rozšiřuje.

 V sobotu 2.září 2017 jsme se zúčastnili závodu dračích lodí, který se konal v berounském kempu Na hrázi. Z 28 týmů jsme se umístili na krásném 7. místě. Atmosféra byla skvělá, již nyní se těšíme na další ročník.

 

V sobotu 27.5.2017 jsme připravili pro naše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky rodinný den, tentokrát na téma „Retro je v nás“.

Všichni jsme si tento den užili, bylo krásné počasí, plné jídla a pití a spousta zábavy pro děti i dospělé. Užijte si alespoň na chvilku krásnou atmosféru tohoto dne.

V pátek 26.května 2017 jsme přivítali další skupinku studentů 2. ročníku SOŠ a SOU Hořovice.

Krátkou reportáže najdete také zde: Studenti SOŠ a SOU Hořovice navštívili naši firmu KOSTAL CR 

Studenti SOŠ a SOU Hořovice navštívili firmu KOSTAL CR

V úterý 16. května jsme v naší firmě KOSTAL CR uvítali studenty SOŠ a SOU Hořovice, kterým jsme představili naši firmu KOSTAL CR. Nejdříve jsme se sešli v naší pobočce v Cerhovicích, kde jsme jim představili oddělení nástrojárny.

 

Nové projekty v KOSTAL CR – jaro 2017

veletrhy2017